EESTI NAISÜLIÕPILASTE SELTS

Aadress – Riia 13-33, 51010 Tartu
E-mail – enys@enys.ee
Mobiiltelefon – +372 53 540 688

Juhataja – ksv! Anett Mäerand – juhataja@enys.ee
Abijuhataja – ksv! Karin Kangur – abijuhataja@enys.ee
Laekur – ksv! Maali Tamm – laekur@enys.ee
Kirjatoimetaja – ksv! Mailis Polma – kirjatoimetaja@enys.ee
Noortevanem – vil! Martha Jung – noortevanem@enys.ee
Väliskoondistega suhtleja – ksv! Ann Tuulikki Jürgenstein – valiskoondised@enys.ee
Kõnetoimkonna juhataja – ksv! Brita Karin Arnover – konetoimkond@enys.ee
Majaema – ksv! Jane Veski – majaema@enys.ee
Veebimeister – arvuti@enys.ee