EESTI NAISÜLIÕPILASTE SELTS

Aadress – Riia 13-33, 51010 Tartu
E-mail – enys@enys.ee
Mobiiltelefon – +372 53 540 688

Juhataja – ksv! Nata-Ly Keerd – juhataja@enys.ee
Abijuhataja – ksv! Ann Tuulikki Jürgenstein – abijuhataja@enys.ee
Laekur – ksv! Riin Riiberg – laekur@enys.ee
Kirjatoimetaja – ksv! Birgitta Ojamaa – kirjatoimetaja@enys.ee
Noortevanem – ksv! Katre-Helena Käppa – noortevanem@enys.ee
Väliskoondistega suhtleja – ksv! Anett Mäerand – valiskoondised@enys.ee
Kõnetoimkonna juhataja – ksv! Liis Viilup – konetoimkond@enys.ee
Majaema – ksv! Keidi Kaitsa – majaema@enys.ee
Veebimeister – ksv! Jane Veski – arvuti@enys.ee